Puchar Polski: Lech gra dalej

asinfo
Lech Poznań wygrał w wyjazdowym spotkaniu 1/16 finału Pucharu Polski z Olimpią Grudziądz 2:0 (1:0) i awansował do kolejnej rundy rozgrywek.

Zespół Mistrza Polski od samego początku meczu starał się wyjść na prowadzenie. Ich działania przyniosły pozytywny efekt już w 9. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się David Holman. Jednobramkowe prowadzenie "Kolejorza" utrzymało się aż do 86. minuty gry. W końcówce spotkania Węgier strzelił swoją drugą bramkę i ustalił wynik spotkania.

W kolejnej rundzie Lech zmierzy się zwycięzcą meczu Ruch Chorzów - Wisła Kraków. Mecz 1/8 finału zostanie rozegrany 23 września.