Puchar Ukrainy: Remis drużyny Teodorczyka

Dynamo Kijów zremisowało na wyjeździe 1:1 z PFK Oleksandria w pierwszym meczu ćwierćfinału Pucharu Ukrainy. Od 46. minuty spotkania w drużynie gości występował Łukasz Teodorczyk.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Kwadrans przed przerwą na listę strzelców wpisał się Siergiej Basow. Wynik na 1:1 ustalił w 67. minucie meczu Andriej Jarmołenko. Rewanż rozegrany zostanie 23 marca.

We wcześniej rozegranym meczu ćwierćfinałowym zwycięstwo odniosło Dnipro Dniepropetrowsk. Piłkarze Myrona Markiewicza pokonali na wyjeździe Stal Dniprodzierżyńsk 3:0. Gole dla gości strzelili Mateheus Nascimento, Bruno Gama i Leo Matos.

W środę odbędą się pozostałe dwa mecze ćwierćfinałowe. Zoria Ługańsk zmierzy się na wyjeździe z Wołyniem Łuck, a Worskła Połtawa podejmie u siebie Szachtara Donieck.