Pudło Garetha Bale'a z rzutu karnego! Nieudany powrót Walijczyka do Realu Madryt [WIDEO]

screen z TV
Real Madryt rozegrał sparing z AC Milanem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.
Pierwszy mecz po powrocie z wypożyczenia zanotował dziś Gareth Bale. Walijczyk powinien otworzyć wynik, jednak w pierwszej połowie zmarnował rzut karny.
Dobrą interwencją popisał się Mike Maignan, następca Gianluigiego Donnarummy. Francuz idealnie wyczuł intencję napastnika "Los Blancos".
Tuż po przerwie swoich sił z dystansu spróbował Luka Modrić. Chorwat oddał piekielnie mocny strzał, jednak piłka odbiła się od poprzeczki.
Następnie do głosu doszli mediolańczycy. Andrij Łunin zanotował świetną interwencję, zatrzymując Brahima Diaza. Kilka tygodni temu Hiszpan trafił do Milanu na zasadzie dwuletniego wypożyczenia z Realu.
W 87. minucie akcję napędził Vinicius, jednak po zagraniu Brazylijczyka niecelnie uderzył Sergio Arribas. Kilkadziesiąt sekund później sam Brazylijczyk spróbował zaskoczyć bramkarza rywali, jednak także chybił. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Adam Kłos08 Aug 2021 · 20:18