Pudło sezonu Angela Correi! Atletico Madryt straciło punkty w spotkaniu z Levante [WIDEO]

Piłkarze Atletico Madryt zremisowali 1:1 z Levante w zaległym meczu 2. kolejki La Liga. Podopieczni Diego Simeone sięgnęliby po trzy punkty, gdyby nie niewiarygodne pudło Angela Correi.
"Rojiblancos" w tym sezonie pewnie zmierzają po mistrzostwo Hiszpanii. W środowy wieczór mogli się do niego jeszcze bardziej przybliżyć, ale stracili punkty z Levante.
W 17. minucie to piłkarze z Walencji dość niespodziewanie wyszli na prowadzenie. Po szybkiej kontrze De Frutos zagrał do Bardhiego, a ten pewnie pokonał Jana Oblaka.
Po drugiej stronie boiska aktywny był Luis Suarez, lecz Urugwajczykowi brakowało skuteczności. Na osiem minut przed przerwą podopieczni Diego Simeone doprowadzili do wyrównania, choć mieli przy tym sporo szczęścia.
Marcos Llorente był niepilnowany przed polem karnym i zdecydował się na strzał. Futbolówka odbiła się od Rober Piera, kompletnie zmyliła bramkarza i wylądowała w siatce.
Po przerwie prowadzenie gościom powinien dać Angel Correa. Zawodnik "Los Colchoneros" po podaniu Suareza miał przed sobą niemal pustą bramkę. Z najbliższej odległości posłał jednak piłkę nad poprzeczką.
Trzeba także przyznać, że dwukrotnie stołeczny zespół uratował również Jan Oblak. Golkiper Atletico znakomicie bronił uderzenia Carlosa Clerca. Finalnie mecz zakończył się remisem 1:1.
"Los Colchoneros" mają obecnie sześć punktów przewagi nad Realem Madryt. "Królewscy" rozegrali jednak o jeden mecz więcej od lokalnego rywala.
Maciej Pietrasik17 Feb 2021 · 20:53