Pudło sezonu w Premier League! Kompletna kompromitacja napastnika Liverpoolu [WIDEO]

Liverpool wygrał 1:0 z Wolverhampton po bramce w samej końcówce spotkania. Fatalny występ na Molineux zanotował Diogo Jota.
Liverpool od pierwszego gwizdka przeważał, ale miał problem ze skutecznością. Dobrych sytuacji nie wykorzystali Trent Alexander-Arnold i Diogo Jota. Mimo optycznej przewagi ekipy z Anfield, do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.
W drugiej połowie Jota stanął przed idealną szansą, aby otworzyć wynik meczu. Portugalczyk w niewytłumaczalnych okolicznościach zmarnował tę okazję.
W 80. minucie Jota opuścił boisko. Juergen Klopp postawił na Alexa Oxlade'a-Chamberlaina. Trzy punkty "The Reds" zapewnił jednak inny zmiennik, Divock Origi. W doliczonym czasie gry Belg wykorzystał podanie od Mohameda Salaha i z bliskiej odległości pokonał golkipera "Wilków". Liverpool wygrał i wskoczył na fotel lidera Premier League.
Adam Kłos04 Dec 2021 · 17:55