Radwańska bezradna w starciu z Hiszpanką! Nie będzie finału w Doha

Agnieszka Radwańska przegrała z Hiszpanką Carlą Suarez Navarro 2:6, 0:6 i odpadła w półfinale turnieju tenisowego w Doha.

Pojedynek zaczął się od bardzo zaciętej walki. Pierwszą wymianę wygrała rywalka z Hiszpanii, ale w następnej nasza zawodniczka doprowadziła do remisu 1:1. W kolejnym rozdaniu z bardzo dobrej strony pokazała się polska tenisistka, która grała odważnie i ofensywnie, dzięki czemu zmusiła przeciwniczkę do błędów. Polka prowadziła 2:1, niestety w następnych minutach na korcie dominowała już tylko Hiszpanka.

Carla Suarez głównie dzięki znakomitemu serwisowi, z którym nie mogła sobie poradzić nasza zawodniczkę, odrobiła straty i wyszła na prowadzenie 3:2. Z biegiem czasu rywalka Radwańskiej grała coraz pewniej, a Polka zaczynała popełniać coraz więcej błędów. Przeciwniczka z Hiszpanii wygrywała kolejne wymiany i w całym secie pokonała polską tenisistkę 6:2.

Początek drugiego seta również należał do hiszpańskiej zawodniczki. Carla Suarez grała jak w transie, wygrywała niemal wszystkie piłki, a Agnieszce Radwańskiej zupełnie nie szło. W ciągu kilku minut zrobiło się 3:0 dla rywalki. Sytuacja naszej tenisistki była bardzo trudna.

Kolejne wymiany to coraz bardziej desperackie zagrania Radwańskiej. Hiszpanka natomiast kontrolowała pojedynek, wygrywając następne gemy i przybliżając się do zwycięstwa.

Carla Suarez Navarro ostatecznie wygrała drugiego seta i cały pojedynek w dwóch setach. Tym samym to zawodniczka z Półwyspu Iberyjskiego zagra w finale turnieju tenisowego w Doha.