Radwańska żegna się z Rio już po jednym meczu! Wściekłość wyładowała na rakiecie [VIDEO]

Jimmie48 Photography / Shutterstock.com
Agnieszka Radwańska sensacyjnie odpadła już w pierwszym meczu tenisowego turnieju na igrzyskach olimpijskich w Rio.

Rywalką Radwańskiej była 22-letnia Zheng Saisai, która nigdy nie była sklasyfikowana w pierwszej 60 rankingu WTA. A jednak Polka miała z nią olbrzymie kłopoty.

Aż do stanu 3:3 gra była bardzo wyrównana, obie zawodniczki wykorzystywały własny serwis. Pierwsza zmieniła to krakowianka, dając się przełamać rywalce. Ta potem wykorzystała swoje podanie i zrobiło się 5:3 dla Chinki. Kolejny gem padł już łupem Radwańskiej, ale potem Zheng wygrała własny serwis ładnym backhandem w linię końcową, kończąc jednocześnie pierwszego seta wynikiem 6:4.

W drugiej partii już przy stanie 1:1 doszło do przełamania i znów jego autorką okazała się Chinka. Po tym gemie Radwańska ze złością uderzyła rakietą w kort:

W kolejnych gemach zawodniczki były bezbłędne przy własnych serwisach aż do stanu 5:4 dla Zheng. Wtedy Radwańska zmusiła rywalkę do błędu, ta wyrzuciła piłkę w aut i mieliśmy remis 5:5.

Potem jednak to Chinka przełamała Polkę, na dokładkę wygrała własny serwis i wynikiem 7:5 wygrała seta, a przy okazji cały mecz, wyrzucając krakowiankę z igrzysk olimpijskich. Sensacja stała się faktem!