Rakitić: Do samego końca wierzyliśmy, że możemy odwrócić losy spotkania

EFECREATA.COM/Shutterstock
Ivan Rakitić przyznał po zremisowanym 2:2 meczu z Sevillą, że do końca wierzył, że drużyna zdoła odmienić losy spotkania.
Barcelona do 88. minuty przegrywała 0:2, ale gole Suareza i Messiego sprawiły, że rywalizacja zakończyła się podziałem punktów. - Taki powrót jest świetny dla nas. Do samego końca wierzyliśmy, że możemy odwrócić losy spotkania. Dobry początek po przerwie reprezentacyjnej był ważny, wiele nas to kosztowało - powiedział Chorwat.
Rakitić podkreślił, jak ważną rolę w zespole odgrywa Leo Messi. - Zawsze lepiej, gdy Leo może grać, wszyscy w niego wierzymy. Oby jak najszybciej wrócił do pełnej dyspozycji i nie odczuwał bólu - dodał.
Wkrótce oba zespoły zmierzą się ze sobą w finale Pucharu Króla. - To będzie inny mecz, nie możemy się go doczekać, ale najpierw czeka nas wiele innych spotkań. Teraz jesteśmy zadowoleni, ale na pewno musimy się poprawić. Niełatwo było zacząć po przerwie reprezentacyjnej - zakończył piłkarz Barcelony.