Raków Częstochowa coraz bliżej awansu do Ekstraklasy. Kolejne zwycięstwo lidera I ligi

Youtube
Raków Częstochowa wygrał u siebie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1:0 (1:0) w niedzielnym meczu 24. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi.
Półfinaliści Pucharu Polski objęli prowadzenie po siedemnastu minutach gry, kiedy to do siatki rywali celnie przymierzył Nigeryjczyk Patrick Friday Eze. Dziesięć minut później mógł podwyższyć Petr Schwarz, ale Czech zmarnował rzut karny.
Po zmianie stron podopieczni Marka Papszuna pilnowali już korzystnego wyniku i po siedemnastym zwycięstwie w sezonie umocnili się na pozycji lidera tabeli. Małopolskie "Słoniki" doznały natomiast dziewiątej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostały na dziewiątej lokacie w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek17 Mar 2019 · 20:20