Raków jest nie do zatrzymania. Piąte zwycięstwo z rzędu!

Youtube
Raków Częstochowa wygrał u siebie z Chojniczanką 1:0 (1:0) w drugim piątkowym meczu 20. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi.
Gospodarze szybko objęli prowadzenie, bowiem już po sześciu minutach gry dośrodkowanie w pole karne Patryka Kuna wykorzystał Szymon Lewicki, który strzałem głową po koźle zaskoczył golkipera rywali.
Miejscowi jeszcze przed przerwą mogli zdobyć drugiego gola, ale tym razem Lewicki w dogodnej sytuacji przestrzelił nad poprzeczkę.
Po zmianie stron obie drużyny miały jeszcze okazje, ale zarówno Michał Gliwa, jak i Radosław Janukiewicz nie dali już się pokonać.
Podopieczni Marka Papszuna zanotowali w ten sposób siedemnasty kolejny mecz bez porażki i dzięki piątej wygranej z rzędu umocnili się na czele tabeli. Zespół z Chojnic doznał natomiast czwartej przegranej w pięciu ostatnich spotkaniach i pozostał na dziewiątej lokacie w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek23 Nov 2018 · 22:49