Raków Częstochowa przegrał w sparingu z FK Cukaricki

Marcin Kadziolka/Shutterstock
Raków Częstochowa przegrał z FK Cukaricki 1:2 w sobotnim meczu towarzyskim rozegranym w ramach obozu przygotowawczego na Cyprze.
Podopieczni Marka Papszuna objęli prowadzenie w 19. minucie. Z rzutu wolnego skutecznie uderzył Jarosław Jach. Zespół z serbskiej ekstraklasy wyrównał jeszcze w pierwszej połowie za sprawą Viktora Lukicia. Do niemal samego końca spotkania utrzymywał się remis. W 89. minucie zwycięstwo ekipie z Belgradu zapewnił Nikola Terzić.
*****

Raków Częstochowa - FK Cukaricki 1:2 (1:1)

Bramki: Jach 19 - Lukić 36, Terzić 89.
Raków (1 połowa): Gliwa - Jach, Petrasek, Mikołajewski, Kun, Schwarz, Sapała, Tijanić, Tudor, Szczepański, Musiolik.
(2 połowa): Gliwa - Jach (76. Bator), Kasperkiewicz, Kościelny, Piątkowski, Schwarz (85. Budnicki), Babenko, Malinowski, Bartl, Nouvier, Brown Forbes.
Daniel Makarewicz25 Jan 2020 · 13:23