Raków zremisował w Częstochowie z GKS-em Jastrzębie

Youtube
Raków Częstochowa zremisował przed własną publicznością z GKS-em Jastrzębie 2:2 (1:0) w sobotnim meczu 2. kolejki Fortuna 1. ligi.
Gospodarze objęli prowadzenie w 27. minucie. Wówczas Arkadiusz Kasperkiewicz najwyżej wyskoczył do piłki zagranej z rzutu wolnego i uderzeniem głową wpakował futbolówkę do siatki.
Częstochowianie powiększyli prowadzenie w 51. minucie za sprawą trafienia Macieja Domańskiego.
Goście zdobyli bramkę kontaktową zaledwie minutę później, a jej autorem był Patryk Skórecki. Gola na wagę remisu w 88. minucie strzelił z kolei Piotr Pacholski.
W następnej kolejce zespół Marka Papszuna zagra z Chojniczanką Chojnie, z kolei podopieczni Jarosława Skrobacza zmierzą się z Puszczą Niepołomice.