Sergio Ramos znowu ratuje Real! Świetny mecz Przemysława Tytonia

Maxisport/Shutterstock
Real Madryt rzutem na taśmę pokonał Deportivo La Coruna 3:2 w piętnastej kolejce La Liga. Bardzo dobry mecz rozegrał Przemysław Tytoń.

Polski golkiper najpierw z dobrej strony pokazał się w siedemnastej minucie - skuteczna interwencja przy sporym zamieszaniu w polu karnym. Dwanaście minut później zatrzymał Jamesa Rodrigueza w sytuacji sam na sam. W drugiej połowie natomiast uchronił swój zespół przed golem samobójczym.

Real Madryt prowadzenie objął w 50 minucie za sprawą Alvaro Moraty. Goście byli jednak w stanie bardzo szybko odpowiedzieć. Najpierw w 63 minucie wyrównał Joselu, a sto dwadzieścia sekund później ten sam zawodnik wyprowadził swój zespół na prowadzenie 2:1.

W 84 minucie do wyrównania doprowadził Mariano Diaz, a w 92 trzy punkty podopiecznym Zinedine Zidane'a zapewnił Sergio Ramos.
"Królewscy" pokonali u siebie Deportivo La Coruna 3:2 i ich przewaga nad drugą Barceloną nadal wynosi sześć punktów. Zespół Przemysława Tytonia zajmuje w tej chwili szesnaste miejsce.