Rayo Vallecano zmniejszyło stratę do bezpiecznego miejsca

rayovallecano.es
Rayo Vallecano pokonało przed własną publicznością Levante UD 2:1 (1:0) w ostatnim niedzielnym meczu 17. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na kameralnym Estadio de Vallecas w Madrycie gospodarze prowadzili do przerwy, po tym jak niefortunnie piłkę skierował do własnej bramki Tono. Kwadrans po zmianie stron wyrównał precyzyjnym płaskim strzałem w długi róg Ruben Rochina.
Siedem minut później losy konfrontacji rozstrzygnął Raul de Tomas, dobijając skutecznie piłkę z kilku metrów po niepewnej interwencji Oiera Olazabala.
Zespół z Kastylii po trzeciej wygranej w sezonie nadal jest przedostatni w tabeli, ale zmniejszył do trzech punktów stratę do znajdującego się tuż nad strefą spadkową Athletiku Bilbao. "Granotas" po drugiej porażce z rzędu pozostali na dziesiątym miejscu w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek23 Dec 2018 · 20:38