Reaktywacja Benzemy! Real rozbił Leganes [VIDEO]

Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Real Madryt pokonał u siebie CD Leganes 4:1 (1:1) w drugim sobotnim meczu trzeciej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Santiago Bernabeu prowadzenie gospodarzom w derbach Kastylii zapewnił po siedemnastu minutach efektownym uderzeniem z woleja Gareth Bale. Walijczykowi świetnie dogrywał w pole karne Daniel Carvajal.
Sześć minut później wyrównał z rzutu karnego Argentyńczyk Guido Carrillo.
Pięć minut po zmianie stron Marco Asensio znakomicie dośrodkował w pole karne i Karim Benzema strzałem głową po raz pierwszy trafił do siatki lokalnych rywali. Francuz dwanaście minut później płaskim uderzeniem z linii pola karnego po raz drugi zaskoczył bezradnego Ivana Cuallara.
"Los Blancos" nie rezygnowali z kolejnych ataków i po kolejnych pięciu minutach z rzutu karnego celnie przymierzył Sergio Ramos.
"Królewscy" po trzeciej wygranej z rzędu odzyskali pozycję lidera tabeli. "Pepineros" doznali natomiast drugiej porażki i spadli na dziewiętnastą lokatę w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz01 Sep 2018 · 22:41