Real Madryt. Carvajal o kontrowersyjnym karnym: Słyszałem kopnięcie z 25 metrów

Carvajal o kontrowersyjnym karnym dla Realu: Słyszałem kopnięcie z 25 metrów
Vlad1988/Shutterstock
Dani Carvajal w pomeczowym wywiadzie odniósł się do kontrowersji przy rzutach karnych karnych dla Realu Madryt w meczu z Levante.
Real Madryt pokonał na wyjeździe Levante 2:1 po dwóch rzutach karnych podyktowanych w kontrowersyjnych okolicznościach. W 43. minucie jeden z zawodników Levante został trafiony piłką w rękę, a w 78. minucie Casemiro padł w polu karnym rywala, choć kontakt z przeciwnikiem był w tej sytuacji wątpliwy. Carvajal przekonuje, że z poziomu boiska przewinienie było ewidentne.
Przy pierwszym byłem daleko, ale w przerwie powiedziano nam, że Rochina zasłaniał twarz, ale robił to w strefie, w której nie powinien - ocenił Carvajal.
Co do drugiego, słyszałem kopnięcie z 25 metrów. Jeśli sędzia i VAR uznają, że był kontakt i karny, to jest karny. To jest jasne - dodał.
Nie jestem sędzią i nie oceniam ich decyzji. Jeśli sędzia z bliska i VAR podjęli taką decyzję, to mamy karnego. Nie będziemy tego oceniać. W innych przypadkach nam szkodzono i nie było problemu, jechaliśmy do domu. Na końcu bycie sędzią jest trudne. Czasami ci pomagają, czasami zaszkodzą, tyle. Trzeba pracować dalej niezależnie od tego - zakończył.
Daniel Makarewicz25 Feb 2019 · 07:50
Źródło: Movistar+