Real Madryt kontynuuje passę zwycięstw! Gole Viniciusa i Luki Jovicia [WIDEO]

Real Madryt odniósł kolejne zwycięstwo w tym sezonie ligowym. Podopieczni Carlo Ancelottiego wygrali 2:0 z Realem Sociedad.
"Królewscy" stanęli dziś przed idealną szansą, aby odskoczyć rywalom. W tej kolejce Barcelona przegrała z Betisem, a Atletico poległo w starciu z Mallorką.
Spotkanie rozpoczęło się jednak fatalnie dla gości z Madrytu. Już w 17. minucie Karim Benzema doznał kontuzji i musiał zostać zmieniony przez Lukę Jovicia.
Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Swoich szans w pierwszej połowie spróbowali Luka Modrić i Rodrygo, jednak brakowało im skuteczności. W pierwszych trzech kwadransach Real Sociedad nie oddał ani jednego celnego strzału.
Na początku drugiej połowy "Królewscy" objęli prowadzenie. Vinicius podał do Jovicia, a ten odegrał do Brazylijczyka, który trafił do siatki. Był to już dziesiąty gol skrzydłowego w tym sezonie ligowym.
W 57. minucie Jović wpisał się na listę strzelców. Serb dopadł do piłki zgranej przez Casemiro i głową skierował ją do siatki.
Real Madryt wygrał 2:0 i nadal zajmuje pierwsze miejsce w lidze. Przewaga nad drugą Sevillą wynosi już osiem punktów, przy czym zespół z Andaluzji rozegrał jeden mecz mniej.
Adam Kłos04 Dec 2021 · 22:52