Real Madryt uratował punkt w starciu z Valencią. Courtois "wypracował" gola w 95. minucie! [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Valencia CF zremisowała przed własną publicznością z Realem Madryt 1:1 (0:0) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 17. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Kibice na Estadio de Mestalla długo czekali na skuteczną akcją, ale dwanaście minut przed końcem Carlos Soler wykorzystał zagranie Duńczyka Daniela Wassa w pole karne i uderzeniem z kilku metrów pod poprzeczkę zapewnił "Nietoperzom" prowadzenie.
Dopiero w doliczonym czasie gry wyrównał mocnym strzałem z bliska Karim Benzema. Francuz najlepiej odnalazł się w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zaskakującym uderzeniu głową Belga Thibaut Courtois.
"Królewscy" po piątym remisie w sezonie pozostali na drugiej lokacie w klasyfikacji. Sześciokrotni mistrzowie Hiszpanii natomiast po raz szósty w bieżących rozgrywkach podzielili się punktami z rywalami i zajmują aktualnie ósmą pozycję w tabeli.
Daniel Makarewicz15 Dec 2019 · 22:58
Źródło: asinfo