Real wygrał Klubowe Mistrzostwa Świata po raz trzeci z rzędu! Piękny gol Modricia [WIDEO]

Anton_Ivanov/Shutterstock
Real Madryt wygrał 4:1 z Al-Ain w finale Klubowych Mistrzostw Świata.
Strzelanie w 14 minucie rozpoczął Luka Modrić. Zdobywca Złotej Piłki popisał się pięknym, mierzonym strzałem z dystansu. Bramkarz rywali był bez szans.
W 60 minucie mieliśmy 2:0. Piłka po centrze z rzutu rożnego spadła przed pole karne, Marcos Llorente uderzył od razu i umieścił futbolówkę w siatce.
W 78 minucie gola po uderzeniu głową strzelił Sergio Ramos. Chwilę później mieliśmy honorowe trafienie dla Al-Ain. Shiotani popisał się cudownym strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.
W doliczonym czasie gry piłkę do własnej bramki skierował Nader i skończyło się na 4:1 dla "Królewskich".
"Królewscy" sięgnęli po Klubowe Mistrzostwo Świata po raz trzeci z rzędu. Łącznie to ich czwarty triumf w tych rozgrywkach.