Real Madryt wygrał w Maladze, piękne trafienie Isco [VIDEO]

VICTOR TORRES/Shutterstock
Malaga CF uległa u siebie Realowi Madryt 1:2 (0:1) w ostatnim meczu 32. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio La Rosaleda prowadzenie "Los Blancos" zapewnił szesnaście minut przed przerwą kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego Isco.
Pomocnik reprezentacji "La Furia Roja" osiemnaście minut po zmianie stron kapitalnie odegrał w polu karnym do wbiegającego Casemiro i Brazylijczyk praktycznie dopełnił tylko formalności, kierując piłkę do siatki.
Rozmiary przegranej gospodarzy zmniejszył tylko już w doliczonym czasie gry Urugwajczyk Diego Rolan.
"Królewscy" dzięki dwudziestej wygranej w sezonie odzyskali trzecią lokatę w tabeli. Zespół z Andaluzji doznał natomiast drugiej z rzędu porażki i nadal zamyka klasyfikację.