Real Madryt wygrał w Valladolid. Dwa gole Benzemy [WIDEO]

Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com
Real Valladolid przegrał przed własną publicznością z Realem Madryt 1:4 (1:1) w ostatnim niedzielnym meczu 27. kolejki hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Municipal Jose Zorrilla prowadzenie "Pucelanos" zapewnił po niespełna pół godzinie gry Anuar Tuhami, który z bliska skierował piłkę do siatki po świetnym zgraniu od Sergio Guardioli. Dwanaście minut wcześniej rzut karny zmarnował Ruben Alcaraz.
Jedenaście minut przed przerwą wyrównał z bliska Francuz Raphael Varane. Jego rodak Karim Benzema sześć minut po zmianie stron wykorzystał podyktowany rzut karny, a osiem minut później podwyższył uderzeniem głową po dośrodkowaniu Toniego Kroosa.
Pięć minut przed końcem wynik ustalił Luka Modric. Chorwat w polu karnym rywali z łatwością minął obrońcę i strzałem w długi róg nie dał szans golkiperowi "Blanquivioletas".
"Królewscy" po szesnastej wygranej w sezonie umocnili się na trzecim miejscu w tabeli. Beniaminek doznał natomiast czwartej porażki z rzędu i pozostał na szesnastej lokacie w klasyfikacji.