Real prowadził z Villarreal już 2:0, ale tylko zremisował

Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com
Villarreal CF zremisował u siebie z Realem Madryt 2:2 (0:2) w ostatnim sobotnim meczu 38. kolejki hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio de la Ceramica prowadzenie "Królewskim" zapewnił po jedenastu minutach gry płaskim strzałem z pola karnego Walijczyk Gareth Bale.
Niespełna kwadrans przed przerwą podwyższył głową Cristiano Ronaldo. Portugalczykowi efektownie zagrywał w pole karne Brazylijczyk Marcelo.
Dwadzieścia minut przed końcem efektownym uderzeniem z narożnika pola karnego kontaktowe trafienie uzyskał Kolumbijczyk Roger Martinez. Cztery minuty przed końcem do wyrównania doprowadził Samu Castillejo, który wykorzystał sytuację sam na sam.
Finaliści Ligi Mistrzów pozostaną na trzecim miejscu w tabeli. "Submarinos" natomiast zakończą sezon na piątej lokacie w klasyfikacji.