Real przegrywał z Leganes, ale wyszedł z tarapatów. Piękna akcja zakończona trafieniem Casemiro [VIDEO]

Maxisport / Shutterstock.com
Real Madryt pokonał na wyjeździe CD Leganes 3:1 (2:1) w zaległym meczu 16. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na Estadio Municipal de Butarque prowadzenie pierwsi objęli gospodarze. Już w 6. minucie spotkania Unai Bustinza najwyżej wyskoczył do piłki zagranej na pole karne i uderzeniem głową umieścił ją w siatce.
Pięć minut później przyjezdni doprowadzili do wyrównania za sprawą trafienia Lucasa Vazqueza. Hiszpan po zagraniu Casemiro pewnym, płaskim strzałem pokonał golkipera rywali.
W 29. minucie prowadzenie "Królewskim" zapewnił Casemiro, który wykorzystał zagranie Vazqueza i strzelił gola z bliskiej odległości.

Wynik meczu ustalił w ostatniej minucie Sergio Ramos, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Podopieczni Zinedine'a Zidane'a zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli La Liga, z kolei zespół prowadzony przez Asiera Garitano plasuje się na 13. pozycji.