Real Sociedad i Levante podzieliły się punktami

imagestockdesign / shutterstock.com
Real Sociedad San Sebastian zremisował u siebie z Levante UD 1:1 (1:0) w meczu otwierającym zmagania 28. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Anoeta prowadzenie ekipie z Kraju Basków zapewnił niespełna dwadzieścia minut przed przerwą Adnan Januzaj. Reprezentant Belgii w polu karnym rywali wykończył skutecznie z bliska znakomite zagranie od Francuza Theo Hernandeza.
Jedenaście minut przed końcem wyrównał sprytnym strzałem z kilku metrów w krótki róg Borja Mayoral, któremu asystował po rzucie rożnym Jose Campana. "Granotas" po siódmym podziale punktów w tym sezonie umocnili się nieznacznie na piętnastym miejscu w tabeli.
Dwukrotni mistrzowie Hiszpanii natomiast po dziewiątym remisie w bieżących rozgrywkach zajmują dziewiątą lokatę w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński15 Mar 2019 · 22:55