Real Sociedad pokonał na własnym boisku Real Betis

imagestockdesign / shutterstock.com
Real Sociedad pokonał u siebie Real Betis 3:1 (2:1) w meczu 9. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to piąte zwycięstwo w sezonie.
Pierwszego gola na Reale Seguros Stadium strzelili gracze z Sewilli. W 12. minucie Loren trafił z bliska po podaniu z prawej strony Antonio Barragana.
Później powody do radości mieli już tylko gospodarze. W 25. minucie pomógł im Javi Garcia, strzelając gola samobójczego.
W 36. minucie ekipa z Sociedad wygrywała 2:1, na listę strzelców wpisał się Willian Jose. Brazylijczyk uderzył skutecznie z pierwszej piłki w polu karnym.
Wynik spotkania na 3:1 dla gospodarzy ustalił w 58. minucie Portu, wykańczając zespołową akcję.
W tabeli La Liga Real Sociedad jest czwarty, mając na koncie 16 punktów. Real Betis natomiast zajmuje osiemnastą pozycję, ma w dorobku 9 punktów.