Real Sociedad w grze o Ligę Europy. Wygrał z Villarrealem

Christian Bertrand / Shutterstock.com
Villarreal CF przegrał u siebie z Realem Sociedad 1:2 (0:0) w meczu 36. kolejki La Liga. Oba zespoły walczą o miejsce gwarantujące udział w europejskich pucharach.
Pierwsza połowa na Estadio de la Ceramica zakończyła się bezbramkowym remisem. Wynik otworzył po godzinie gry Willian Jose, który trafił do siatki po strzale głową.
Drugą bramkę dla gości zdobył w 75. minucie Diego Llorente również po uderzeniu głową.
Gospodarze odpowiedzieli tylko golem Sanitego Cazorli, który uderzył skutecznie z pola karnego w krótki róg.
Oba zespoły na finiszu sezonu walczą o udział w europejskich pucharach i są na dobrej drodze. Villarreal ma na koncie 57 punktów i zajmuje piąte miejsce, gwarantujące grę w Lidze Europy. Real Sociedad ma w dorobku 54 punkt.
Marcin Karbowski13 Jul 2020 · 21:45