Real Valladolid pokonał Eibar po dwóch golach w doliczonym czasie gry

Brais Seara / Shutterstock
Niesamowity przebieg miał pierwszy niedzielny mecz 28. kolejki hiszpańskiej La Liga. Real Valladolid pokonał na wyjeździe SD Eibar 2:1 dzięki dwóm golom strzelonym w doliczonym czasie gry.
Kibice na bramki musieli poczekać do drugiej połowy. W 54. minucie gola dla miejscowych zdobył Fabian Orellana. Wydawało się, że gospodarze sięgną po komplet punktów, a nie zdobyli ani jednego. Najpierw w doliczonym czasie gry do remisu doprowadził Daniele Verde, którzy wykorzystał rzut karny. Nie minęło 120 sekund i goście strzelili zwycięskiego gola, a jego autorem był Sergio Guardiola.
Po tej porażce podopieczni Jose Mendilibara zajmują 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi 35 punktami. W następnej kolejce zagrają z UD Levante. Natomiast zespół prowadzony przez Sergio ma 29 "oczek" i jest na 16. pozycji. Jego kolejnym rywalem będzie Real Sociedad San Sebastian.