Realu Sociedad pokonał u siebie Celtę Vigo

facebook.com/LevanteUD (drużyna Levante)
Piłkarze Realu Sociedad pokonali przed własną publicznością Celtę Vigo 2:1 (1:0) w poniedziałkowym meczu 13. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na Estadio Anoeta strzelił Mikel Oyarzabal. Hiszpański napastnik w 37. minucie oddał skuteczny strzał w prawy dolny róg i pokonał Sergio Alvareza.

W 47. minucie David Zurutuza najwyżej wyskoczył do piłki zagranej przez Adnana Januzaja i uderzeniem głową umieścił futbolówkę w siatce.
Honorowe trafienie na rzecz ekipy przyjezdnych zapisał na swoje konto Maximiliano Gomez, który w 83. minucie strzałem z bliskiej odległości trafił do bramki.
Podopieczni Asiera Garitano mają na koncie 19 punktów i zajmują 8. miejsce w tabeli Primera Division. Zespół Miguela Cardoso uzbierał dotąd 14 "oczek", co daje mu aktualnie 15. lokatę.
Jakub Kreśliński26 Nov 2018 · 22:53