Ataki suną w dwie strony, ale wdało się w nie sporo chaosu.

Zmiana w Liverpoolu: Sahah opuszcza boisko, w jego miejsce Lallana.

86'

Obrońcy City mają niesamowite problemy z Salahem. Egipcjanin jest w kapitalnej formie.

84'

Piłka w polu karnym spadła pod nogi Portugalczyka, który pewnym, precyzyjnym strzałem wbił ją do siatki.

84'

4:2! Bernardo Silva trafia dla City!

83'

Manchester City nie odpuszcza, stara się atakować, ale nic z tego nie wynika. Nadziewa się za to na kolejne kontry gospodarzy. Po jednej z nich Wijnaldum strzelił metr obok słupka.

81'

Gundogan z dystansu, ale piłka trafiła w Milnera.

80'

To mogła być kolejna świetna kontra Liverpoolu. Mogła być, bo zepsuł ją Wijnaldum.

79'

Zmiana w Liverpoolu. Milner za Cana.

78'

Groźnie pod bramką Kariusa. Świetna wrzutka De Bruyne, ale Otamendi nie potrafił z niej skorzystać.

77'

Bardzo słabo jest dziś dysponowana obrona City.

76'

Jeszcze jedna dobra akcja Liverpoolu, ale niezłą szansę na oddanie strzału zmarnował Firmino.

Czat

Zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Tabela ligowa - Premier League

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka