Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Chelsea Londyn
Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
KONIEC

Manchester United w ekonomicznym stylu pokonał Chelsea Londyn 2:1. Mecz był wyrównany, a o końcowym wyniku zadecydowały detale.

90+3'

Lukaku ruszył z rajdem przez pół boiska. Belg wywalczył rzut z autu.

90+3'

Giroud uderzył z linii pola karnego, ale został zablokowany.

90+2'

Chelsea z piłką na własnej połowie. Powoli konstruuje atak, nieco za wolno.

90'

Cztery minuty doliczone.

90'

Kontra United. Pogba nie dał rady dobiec do piłki, ale wywalczył rzut z autu.

89'

Willian faulowany przed własnym polem karnym.

88'

Kontra United, Morata brutalnie powstrzymuje Smallinga. Żółta kartka.

87'

Chelsea w ataku pozycyjnym, ale podanie za plecy i piłka na aucie.

86'

Morata trafia do bramki, ale sędzia boczny pokazuje spalonego. Pochopna decyzja arbitra.

85'

Matić otrzymał żółtą kartkę.

84'

Rzut wolny dla United. Lingard w pole karne, a tam najwyżej wyskakuje bramkarz Chelsea.

82'

Rudiger ostro potraktował McTominaya. Przepychanki na boisku między zawodnikami.

82'

Chelsea się nie poddaje i próbuje swoich sił w ataku pozycyjnym. Brakuje jednak dokładności w grze "The Blues". Conte sfrustrowany przy linii bocznej.

81'

Zmiana także w drużynie Chelsea. Fabregas za Drinkwatera.

81'

Sanchez schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Bailly.

79'

Drinkwater niweczy wysiłek kolegów, podając wprost pod nogi rywala.

79'

Tak padła bramka na 2:1.

78'

Giroud na boisko, Moses na ławkę.

77'

Chelsea szybko odpowiada. Willian z ostrego kąta, ale de Gea nie dał się zaskoczyć.

76'

2:1! Lingard! Lukaku z prawej strony ograł dwóch rywali i idealne wrzucił piłkę na głowę Lingarda. Ten pewnie umieszcza piłkę w siatce!

74'

Valencia z rajdem po prawej stronie. Alonso fauluje rywala w okolicach narożnika boiska.

73'

Pedro wchodzi w miejsce Hazarda.

73'

Christensen leży na murawie. Chwila przerwy.

72'

Atak Chelsea lewą stroną, Hazard schodzi do środka i nieco zwalnia tempo tej akcji.

71'

Mobilizacja w szeregach "Czerwonych Diabłów". Szybki odbiór piłki i już ruszają z kolejną akcją.

69'

Willian strzela z rzutu wolnego. De Gea nieco zaskoczony i broni na raty.

68'

Valencia ukarany przez arbitra.

68'

Lukaku główkuje z polu karnym, ale piłka zblokowana, Courtois pewnie ją wyłapuje.

67'

Dobry moment United. Sanchez przyjął piłkę na klatkę piersiową. Zagrał do Lukaku, a ten błyskawicznie uderzył, bramkarz Chelsea końcówkami palców wybija piłkę na róg.

66'

Azpilicueta nie utrzymał piłki w boisku. Róg dla United. Lingard dośrodkował wprost na głowy obrońców.

65'

United na własnej połowie. Jedno, drugie, trzecie podanie. Usypiają rywala i kibiców.

63'

Martial siada na ławce, a na boisku melduje się Lingard.

62'

Sanchez spróbował swojego szczęścia, ale to nie było uderzenie, które mogłoby zagrozić golkiperowi gości.

61'

Lukaku do Martiala. Gracze gospodarzy reklamują zagranie ręką obrońcy Chelsea, ale sędzia pozostaje niewzruszony.

60'

Manchester ma problemy, by utrzymać się dłużej przy piłce. Chelsea znów przeważa.

59'

Przewaga Chelsea. Willian mija rywala i uderza sprzed pola karnego, ale piłka leci nad poprzeczką.

58'

Ładna próba Drinkwatera! Mocne uderzenie, de Gea z kłopotami odbija piłkę do boku! Słońce nieco oślepiło golkipera, ale ten dał radę.

57'

Rzut wolny dla gospodarzy. Pogba faulowany w środku boiska.

57'

Sanchez wrzuca z narożnika, ale prosto na głowę Drinkwatera.

56'

Kontra United, Pogba utrzymał się przy piłce, Chelsea zamknięta przed własnym polem karnym. Będzie róg dla gospodarzy.

55'

De Gea rozpoczyna od bramki. Spokojny początek drugiej części spotkania.

54'

Długi przerzut, Moses ładnie opanował piłkę. Hazard, Alonso, ale obrona United zdążyła wrócić.

53'

Young po linii do Lukaku. Ten schodzi do środka i podaje przed pole karne. Drinkwater jednak wyjaśnia sytuację.

52'

Kontra Chelsea. Hazard podawał do Moraty, ale Smalling przeciął podanie.

51'

Wysoki pressing "Czerwonych Diabłów". Chelsea rozgrywa piłkę przed swoim polem karnym.

50'

Znów Pogba. Tym razem podał do Martiala, ale bez sytuacji bramkowej.  Szybki atak Chelsea, Morata dostał piłkę, wbiegł w pole karne, ale nie zdołał oddać groźnego strzału.

49'

Pogba ładnie wywalczył piłkę na własnej połowie i ruszył do przodu, ale został powstrzymany przez wracających obrońców.

48'

Pogba walczy o piłkę przy linii środkowej. Sędzia przerywa akcję, Francuz faulował rywala.

47'

Chelsea wychodzi z wysokim pressingiem. Piłkarze United kierują piłkę do bramkarza.

46'

Gramy! Przy piłce gospodarze.

PRZERWA

Zawodnicy wychodzą na drugą połowę.

PRZERWA

Hazard - piłkarz orkiestra.

PRZERWA

Czy golkiper United mógł lepiej się zachować przy straconej bramce?

PRZERWA

Statystyki po pierwszej połowie.

PRZERWA

Lukaku przełamał się dziś w spotkaniach z rywalami z TOP8.

PRZERWA
PRZERWA

Koniec pierwszej połowy. Remis 1:1 to wynik, który zapowiada emocje w drugiej połowie. Początek dla gości, potem gospodarze zagrali z animuszem i zdołali wyrównać stan spotkania.

45'

Tak padła wyrównująca bramka. Strzelcem gola Lukaku.

45'

Sędzia dolicza dwie minuty.

44'

Willian sprytnie na dwa tempa wrzucił piłkę w pole karne, Morata musnął futbolówkę, ale bez zagrożenia dla bramki gospodarzy.

44'

Hazard faulowany przez Maticia. Chelsea przed niezłą okazją - rzut wolny z około 30 metrów.

43'

Chwila spokoju. Chelsea przy piłce na własnej połowie.

41'

Hazard w polu karnym! Mógł strzelać, ale wolał oddać piłkę do Alonso, który uderzył niecelnie.

40'

1:1! Lukaku! Zamieszanie przed polem karnym "The Blues". Lukaku jak czołg w polu karnym. W sytuacji sam na sam pewnym uderzeniem wyrównał stan meczu. Asysta Martiala.

38'

Morata mógł zagrać do Hazarda, ale Hiszpan został powstrzymany przez obrońców United.

38'

Tak padła bramka dla Chelsea.

37'

"Czerwone Diabły" bardzo spokojnie, jakby wynik był dla nich korzystny, a tak przecież nie jest.

35'

Alonso wbiegł w pole karne z lewej strony, krótki drybling i strzał. Wysoko nad poprzeczką.

35'

Akcja Hazard - Moses - Hazard przerwana przez Pogbę, który wmieszał się w koronkową akcję gości.

33'

Trwa świetna passa Williana.

32'

Gooool! Chelsea! 0:1! Willian wykorzystał świetne podanie od Hazarda i z zimną krwią pokonał bramkarza gospodarzy. Brawo dla Hazarda za perfekcyjne podanie, które otworzyło drogę do bramki.

31'

Kante  fauluje Pogbę. Żółta kartka.

30'

Dużo walki przy linii środkowej. Martial fauluje rywala.

29'

Moses uderza z linii pola karnego. Za lekko, niezbyt precyzyjnie, pewna interwencja golkipera "Czerwonych Diabłów".

28'

Kolejny szybki atak gospodarzy. Sanchez dostaje piłkę w polu karnym, ale strzela wprost w bramkarza Chelsea.

27'

Znów Lukaku. Strzał napastnika United zostaje zablokowany. Courtois pewnie łapie piłkę.

26'

Lukaku w polu karnym odgrywał do Martiala, ale za mocno. Po chwili Lukaku wykorzystuje błąd Williana, przejmuje piłkę, ale nieco chaotycznie i nie ma większego zagrożenia.

25'

Willian pokazał się z lewej strony, podał do Drinkwatera, ten do Hazarda. United przejmuje piłkę i wychodzi z kontrą. Christensen wybija piłkę i przerywa groźnie zapowiadająca się akcję.

24'

Morata traci piłkę w środku pola, sędzia pokazuje, że nie było faulu w tej sytuacji.

23'

"Czerwone Diabły" mogły ruszyć z atakiem, ale goście błyskawicznie wracają do obrony, głęboko ustawiając się na własnej połowie.

22'

Willian z rzutu wolnego tuż przy linii bocznej. Jego wrzutka była niedokładna. Martial wybija piłkę.

21'

Chelsea spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Na razie nikomu się tu nie śpieszy.

20'

Posiadanie piłki: Manchester United 38% - Chelsea 62%.

19'

Willian mocno wrzucił piłkę na głowę Moraty, ale nic z tego nie wyszło.

18'

Matić fauluje na trzydziestym metrze przed własną bramką. Rzut wolny dla "The Blues".

17'

Hazard chciał minąć rywala, ale wpadł na sędziego i stracił piłkę.

16'

Hazard wrzucił ładną, podkręconą piłkę w szesnastkę gospodarzy, ale piłka przeleciała nad zawodnikami.

15'

Faul Pogby w środku pola. Chelsea próbuje teraz długiej piłki na Moratę, ale bez skutku.

15'

Znów Moses, znów z prawej strony i co? I ponownie obrońcy gospodarze na swoim miejscu.

14'

Moses wjechał w pole karne z prawej strony, ale zbyt długo czekał z podaniem.

13'

Matić podaje na lewo do Younga, ale ten zagrał bardzo źle. Piłka opuszcza boisko.

12'

Sanchez dostał piłkę przed polem karny, ale uderzył lekko i prosto w obrońcę.

11'

Willian na prawej stronie, ale obrońcy United nie opuszczają go ani na chwilę.

11'

Sanchez wprost w ręce Courtois.

10'

Rzut wolny dla Manchesteru z lewej strony boiska. Może być niebezpiecznie.

9'

Hazard wrzuca piłkę w pole karne rywali, ale spokojnie interweniuje de Gea.

8'

Brakuje dokładności w grze obu zespołów. Kilka strat w krótkim odstępie czasu.

7'

Courtois naciskany i wybija piłkę w aut.

6'

United chce odzyskać inicjatywę, dużo krótkich podań na czterdziestym metrze przed bramką rywali.

5'

Martial przejmuje i zagrywa do Lukaku. Kante czysto odbiera piłkę.

4'

Mocny początek "The Blues". Goście przy piłce, goście dominują. Strzał Moraty i poprzeczka!

3'

Willian rozpędził się po prawej stronie boiska, ale został skutecznie powstrzymany przez obrońców United.

3'

Morata złapany na spalonym. Gospodarze rozpoczną od rzutu wolnego.

2'

Moses wywalczył rzut rożny.

2'

Chelsea szybko ruszyła do przodu. Goście wymienili już kilkadziesiąt podań na połowie rywali.

1'

Gramy! Zaczęli goście.

15:03

Piłkarze na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek.

15:02

Dzisiejszy mecz jest niezwykle ważny dla drużyny Chelsea. Jeśli "The Blues" pokonają "Czerwone Diabły", to obie drużyny będą miały tyle samo punktów w tabeli.

15:00

Pięć minut do meczu.

14:59

Przypominamy składy. Chelsea. Manchester United.

14:57

I rozgrzewka gospodarzy.

14:54

Kilka obrazków z ostatnich chwil przed meczem.

14:52

W pierwszym dzisiejszym meczu Tottenham cierpiał, ale wygrał.

14:50

Mourinho przed meczem: To normalny mecz, spotkanie z Liverpoolem jest bardziej znaczące. Wszyscy wiedzą, że drużyna jest ważniejsza ode mnie, a dla niej to mecze z Liverpoolem mają szczególne znaczenie.

14:48

Tak wyglądała rozgrzewka ekipy gości.

14:45

Conte przed meczem: Nie zwracam uwagi na to, co dzieje się przy drugiej ławce, podczas meczów jestem tylko ja, boisko i moi piłkarze. Nie wiem co się dzieje poza tym, skupiam się wyłącznie na boisku.

14:43

Krótka lekcja historii.

14:40

Pedro strzelił 7 bramek drużynom prowadzonym przez Jose Mourinho. Tylko Lionel Messi ma lepszy dorobek pod tym względem (11 bramek).

14:35

Bilans starć Conte - Mourinho na korzyść Włocha. 3 zwycięstwa - 1 remis - 1 porażka.

14:33

Pogoda w Manchesterze? Słonecznie, sześć stopni na plusie.

14:29

Uśmiechy na twarzach kibiców. Czy tak będzie również po ostatnim gwizdku?

14:26

"Czerwone Diabły" straciły tyko 5 goli w 13 ligowych meczach na Old Trafford w tym sezonie. Żaden zespół w PL nie gra tak dobrze w defensywie na własnym boisku.

14:23

Gospodarze w pigułce.

14:19

"The Blues" ostatnio nie radzą sobie za dobrze, gdy grają na wyjeździe. Chelsea wygrała tylko 2 z ostatnich 9 wyjazdowych meczów (wszystkie rozgrywki).

14:17

"Czerwone Diabły" na stadionie.

14:13

Manchester United z ostatnich 14 spotkań z “The Blues” wygrał tylko raz – w kwietniu 2017 roku na Old Trafford. Poza tym zanotował 5 remisów i 8 porażek.

14:10

Mały rekonesans.

14:08

W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Tottenham gra na wyjeździe z Crystal Palace. Do przerwy 0:0.

14:06

Taką jedenastkę do boju posłał Jose Mourinho.

14:05

Oto skład Chelsea na dzisiejszy mecz.

14:05

Czy dzisiaj będą podobne emocje? Nie mamy nic przeciwko.

14:02

Dzisiejsze spotkanie to rywalizacja dwóch wielkich osobistości na ławkach trenerskich.

14:01

Nemanja Matić przed meczem: Byłem piłkarzem Chelsea przez trzy i pół roku. Podczas mojego pobytu w Londynie zawsze dawałem z siebie wszystko. Teraz jestem piłkarzem United. Zagram przeciwko byłemu zespołowi i postaram się wspomóc swoją drużynę by zwyciężyć.

14:00

Zapraszamy na relację z najciekawszego spotkania 28. kolejki Premier League. Manchester United podejmie na własnym boisku Chelsea Londyn. Początek spotkania o 15:05.

Pokaż całą relację
Dyskusja 24
25 lut 2018 | 16:15
+3
HAha a teraz za to obraz jest szybciej o kilka sekund od dźwięku co za banda debili tam pracuje w C+ i oni sie dziwią ze każdy wypowiada km umowy
25 lut 2018 | 15:55
+7
Mecz ciekawy a co do oglądanie to nie oglądajcie na C+ ...
+11
Ale te Canal+ just kurwa zjebane, na Eleven jak głos nie gra odpowiednio z obrazem to naprawiają to w kilka minut
25 lut 2018 | 15:21
+16
komentator C+ non stop przewiduje zagrania pilkarzy i systuacje boiskowe... dobry wrozbita...
25 lut 2018 | 15:20
-8
Mam nadzieję że Hazard przed transferem pokaże się z dobrej strony
25 lut 2018 | 15:03
0
Mam nadzieję, że Morata nie da dupy i zagra jak na piłkarza Chelsea przystało.
+1
trzymam kciuki oby nastąpiło przełamanie w grze United mam na to nadzieje przed każdym meczem,serce podpowiada 3:1 dla United i niech tak będzie.
25 lut 2018 | 14:46
-5
Jak dla mnie remis po akceptowalnym kursie
25 lut 2018 | 14:44
-9
Czyżby Admini znają wynik .? Że na górnym zdjeciu Hazard :-D.
25 lut 2018 | 14:43
-2
No proszę Martial i Pogba na innej pozycji , bunt zawodników i taktyka się zmieniła ;-).
+4
Dwa autobusy się spotkają mam nadzieję, że jestem w błędzie, ale takie mogą być realia.

Moim zdaniem ciekawszy mecz będzie o 17 bo drużyny tam wolą atakować niż się bronić.
-9
Troszkę pozytywniej myśl wkońcu MU twoja ulubiona drużyna, ja zawsze wierze w swoją drużynę zwłaszcza w LM i kończę wiarę na ćwierćfinale

Bukmacherzy

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Brak ryzyka na start!
Borek i Smokowski polecają grę u tego bukmachera. Skorzystaj z podwojenia na start!
Firma, którą znają wszyscy. Jeden z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich bukmacherów.