Relacja zakończona. Nie można już dodawać nowych wiadomości do czata.

To był udany sprawdzian Polski! Biało-czerwoni wysoko pokonali Litwę! A teraz czas na mundial! [RELACJA]

Nowe wpisy w relacji dodają się automatycznie.
Koniec

Koniec meczu! Polacy nastrzelali bramek Litwie w ostatnim sprawdzianie przed mundialem.

90+3'

Litwa jeszcze próbowała, ale kolejną akcję zakończyła faulem w ataku.

90+2'

Oj! Było niebezpiecznie! Błaszczykowski za krótko zgrał do Szczęsnego i niewiele brakowało, a piłkarz Litwy przejąłby piłkę. Ta ostatecznie pozostała w rękach Szczęsnego.

90'

Zmiana w Litwie - za Jankauskasa wszedł Mikuckis.

89'

Błąd Góralskiego w końcówce spotkania. Na szczęście bez konsekwencji.

88'

Ależ było blisko! Milik dostał piłkę przed polem karnym, obrócił się z nią, momentalnie uderzył lewą nogą, ale posłał piłkę obok słupka.

87'
85'

A tak strzelił Kownacki na 3:0

84'

Okazja dla biało-czerwonych! Błaszczykowski przejął piłkę po fatalnym błędzie Litwinów, podał w pole karne do Teodorczyka, ten uderzył, ale za słabo, w środek bramki i piłka wylądowała w rękach golkipera.

82'

GOL! 4:0! Błaszczykowski wykorzystał rzut karny!

81'

Sędzia skorzystał z VAR. Zagranie ręką obrońcy w polu karnym po wrzutce Błaszczykowskiego i mamy rzut karny!

80'

Błaszczykowski wypuszczony na prawym skrzydle po długim podaniu. Wywalczył korner.

78'

Uderzał Milik zza pola karnego, ale jego strzał został zablokowany. Polski napastnik tylko złapał się za głowę.

77'

Grzegorz Krychowiak kończy już mecz. W jego miejsce wszedł Piotr Zieliński.

76'
74'

Następna zmiana w Litwie - za Baravykasa wchodzi Borovskij.

73'

To powinien być czwarty gol dla Polski! Teodorczyk uderzał głową w polu karnym, ale chybił. To była doskonała okazja!