Remis Antalyaspor z Ankaragucu, grał Michał Pazdan

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Antalyaspor zremisował przed własną publicznością z Ankaragucu 2:2 (1:0) w meczu 16. kolejki rozgrywek tureckiej Super Lig.
Na murawie Antalya Stadyumu całe zawody w szeregach gości zaliczył Michał Pazdan.
Prowadzenie gospodarzom do przerwy zapewnił strzałem z bliska Brazylijczyk Chico, który wykorzystał zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jedenaście minut po zmianie stron wyrównał w sytuacji sam na sam Argentyńczyk Hector Canteros.
Dziesięć minut przed końcem jego rodak Gustavo Blanco efektownym uderzeniem głową ponownie przybliżył do sukcesu zespół z południa Turcji. Już w doliczonym czasie gry wyrównał jednak mocnym strzałem z kilku metrów Grek Stelios Kitsiou.
Obie drużyny po raz drużyny z rzędu podzieliły się punktami z rywalami. Ekipa z Ankary jest siedemnasta w tabeli, natomiast drużyna z południa Turcji zajmuje szesnastą lokatę w klasyfikacji, otwierając strefę spadkową.