Remis Atetico z Sevillą, cały mecz Krychowiaka

Atletico Madryt zremisowało przed własną publicznością z Sevillą FC 0:0 w niedzielnym spotkaniu 21. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

W pojedynku rozegranym na Estadio Vicente Calderon częściej przy piłce utrzymywali się gospodarze. Oni też stworzyli sobie więcej sytuacji do strzelenia bramki, jednak nie zdołali trafić do siatki gości, którzy od 61. minuty grali w osłabieniu po tym jak boisko opuścił Vitolo. 26-letni Hiszpan otrzymał wówczas drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

W barwach przyjezdnych przez pełne 90 minut grał Grzegorz Krychowiak. Dla Polaka był to 20 mecz w pełnym wymiarze czasowym w obecnych rozgrywkach ligi hiszpańskiej.

Remis sprawił, że Atletico spadło na drugie miejsce w tabeli Primera Division. Podopieczni Diego Simeone mają na swoim koncie 48 punktów, z kolei Sevilla zdobyła do tej pory 33 "oczka" i znajduje się na siódmej pozycji.