Remis Betisu z Gironą przed własną publicznością

Real Betis Sewilla zremisował u siebie z Girona FC 2:2 w sobotnim meczu 13. kolejki hiszpańskiej La Liga. Goście zwycięską bramkę zdobyli w doliczonym czasie gry.
Wydawało się, że w pierwszej połowie kibice nie zobaczą ani jednego gola. Tuż przed zejściem do szatni na przerwę bramkę dla przyjezdnych zdobył jednak Portu. W 85. do remisu doprowadził Andres Guardado.
Kiedy w czwartej minucie doliczonego czasu gola dla przyjezdnych strzelił Portu, i zanosiło się, że to oni będą się cieszyć z wygranej. Po chwili jednak wyrównał Cristian Tello.
Drużyna z Andaluzji zajmuje ósme miejsce w tabeli ze zdobytymi 18 punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z UD Las Palmas.
Natomiast podopieczni Pablo Machiny plasują się na 10. pozycji z 17 „oczkami” na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Deportivo Alaves.