Remis Borussii Moenchengladbach z Freiburgiem przed własną publicznością

ninopavisic / shutterstock.com
Borussia Moenchengladbach zremisowała przed własną publicznością z SC Freiburg 1:1 (1:1) w jedynym piątkowym meczu 26. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Goście objęli prowadzenie po dziesięciu minutach gry, kiedy to precyzyjnym płaskim strzałem popisał się Vincenzo Grifo. Sześć minut później, po zagraniu Belga Thorgana Hazarda, wyrównał z bliska Francuz Alassane Plea.
Po zmianie stron, mimo kilku okazji, kibice zgromadzeni na Borussia-Park nie oglądali już więcej bramek i po piątym podziale punktów w tym sezonie "Die Fohlen" umocnili się nieznacznie na trzecim miejscu w tabeli.
Zespół z Bryzgowi natomiast zremisował już dziesiąte spotkanie w bieżących rozgrywkach i przesunął się na jedenastą lokatę w klasyfikacji.
Jakub Kreśliński15 Mar 2019 · 22:36