Remis drużyny Bartosza Salamona

MediaPictures.pl/Shutterstock
Cagliari Calcio zremisowało na własnym stadionie 1:1 z Virtusem Lanciano w meczu 38. kolejki drugiej ligi włoskiej. Od 46. minuty spotkania w drużynie gospodarzy występował Bartosz Salamon.

Jako pierwsza na prowadzenie wyszła drużyna "Rossoblu". W ósmej minucie meczu na listę strzelców wpisał się Marco Sau. Dla 28-latka było to dziewiąte trafienie w tym sezonie w lidze. Goście doprowadzili do wyrównania w 38. minucie gry. Bramkarza rywali pokonał Nicola Ferrari.

Swoje spotkanie przegrała natomiast Brescia Calcio, w barwach której wystąpił Tomasz Kupisz. "Biancoazzurri" ponieśli porażkę 1:2 w starciu z Pescarą.

Na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu liderem Serie B jest Crotone, które ma cztery punkty przewagi nad Cagliari i dwanaście nad Trapani. Awans do najwyższej klasy rozgrywkowej wywalczą dwie najlepsze drużyny, a sześć kolejnych wystąpi w barażach.