Remis Dynama Moskwa z Rubinem, gol byłego piłkarza Jagiellonii

Shutterstock (Cernych w jednym z meczów Jagiellonii)
W drugiej kolejce rosyjskiej Priemjer-Ligi Dynamo Moskwa zremisowało na własnym boisku z Rubinem Kazań 1:1. Gospodarze prowadzili po golu Fedora Cernycha, ale wyrównał Dmitri Poloz.
Spotkanie na Ariena Chimki znakomicie rozpoczęli gospodarze. Już w 14. minucie prowadzenie Dynamu Moskwa dał Fedor Cernych. Były zawodnik Jagiellonii Białystok wykorzystał podanie Joaozinho z lewej strony i strzałem głowy otworzył wynik spotkania.
Podpieczni Dmitria Khokhlova korzystny wynik utrzymali do 52. minucie. Wyrównał Dmitri Poloz, który otrzymał piłkę w polu karnym i pewnym, mierzonym uderzeniem pokonał golkipera Dynama.
Do końca spotkania żadna z drużyn nie zdołała strzelić drugiego gola i oba zespoły podzieliły się punktami.
Po dwóch seriach spotkań wyżej w tabeli jest Rubin, który ma cztery punkty. Dynamo z kolei uzbierało dwa punkty.