Remis FK Rostów z Rubinem Kazań, cały mecz Wilusza

JukoFF, wikipedia
Piłkarze FK Rostów zremisowali na własnym stadionie z Rubinem Kazań 1:1 (1:0) w piątkowym meczu 6. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Na Rostov Arena pierwszego gola strzelił Aleksey Ionov. W 37. minucie sędzia spotkania podyktował rzut karny dla gospodarzy, a rosyjski pomocnik zdołał zamienić jedenastkę na gola pewnym uderzeniem.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania dopiero po zmianie stron. W 50. minucie Egor Sorokin wykorzystał dośrodkowanie Igora Konovalova i pokonał golkipera rywali.
Całe spotkanie w barwach FK Rostów rozegrał Maciej Wilusz. Był to piąty ligowy występ Polaka w tym sezonie.
Podopieczni Valerija Karpina z dorobkiem trzynastu punktów zajmują drugie miejsce w tabekiu Priemjer Ligi. Zawodnicy Kurbana Berdyeva z dorobkiem siedmiu "oczek" plasują się na siódmej pozycji.