Remis Girony z Getafe przed własną publicznością

imagestockdesign / shutterstock.com
W 17. kolejce La Liga Girona FC zremisowała na własnym boisku z Getafe CF 1:1 (0:0). Dla obu zespołów to siódmy podział punktów w rozgrywkach.
W 61. minucie Vitorino Antunes dośrodkował w pole karne, gdzie pozostawiony bez opieki Angel uderzył skutecznie z pierwszej piłki i dał gościom prowadzenie. Dla hiszpańskiego napastnika to czwarte ligowe trafienie w tym sezonie.
Gospodarze wyrównali pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry. Alex Granell zagrał w szesnastkę z rzutu wolnego wprost na głowę Bernardo Espinosy, który zaliczył premierową bramkę w trwających rozgrywkach.
Dla Getafe to piąty z rzędu mecz bez porażki. Ekipa z Kastylii jest szósta z dorobkiem 25 punktów. Girona z kolei nie potrafi wygrać od czterech kolejek, w tabeli jest ósma, ma na koncie 22 punkty.