Remis kadry U-17 z Belgią. Polacy wyrównali w końcówce

pzpn.pl
Reprezentacja Polski do lat 17 zremisowała z Belgią 2:2 (0:1) w meczu eliminacji mistrzostw Europy. Decydująca batalia o awans odbędzie się w przyszłym roku.
Na obiekcie we Włocławku prowadzenie przyjezdnym po dwudziestu minutach gry zapewnił Tim Engwanda Ongena. Niespełna kwadrans po zmianie stron podwyższył po rzucie karnym Kazeem Olaigbe.
Dwie minuty później kontaktowe trafienie uzyskał Ariel Mosór, a sześć minut przed końcem wyrównał Bartosz Matuła. Dwie asysty przy tych golach zaliczył Kacper Kozłowski.
"Biało-czerwoni" zakończyli rywalizację w grupie 1 na drugim miejscu w tabeli. Najlepsi okazali się Belgowie, a trzecią lokatę zajęła Macedonia Północna. Stawkę zamknął Liechtenstein bez punktu w dorobku.
Polska - Belgia 2:2 (0:1)

Bramki: Mosór 61, Matuła 84 - Ongena 20, Olaigbe 59-karny
Maciej Ziętarek15 Oct 2019 · 21:15