Remis Krasnodaru z Rostowem. Cały mecz Wilusza

JukoFF, wikipedia
W 13. kolejce rosyjskiej Priemjer-Ligi FC Krasnodar zremisował u siebie z FK Rostów 2:2. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Ari, a dla gości trafiali Eldor Shomurodov i Sverrir Ingi Ingason.
Oba zespoły są w czołówce ligi i zwycięzca tego spotkania umocniłby się w czubie tabeli. Ostatecznie jednak drużyny z Krasnodaru i Rostowa podzieliły się puntami. Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Maciej Wilusz.
Jako pierwsi prowadzenie objęli goście po golu Eldora Shomurodova w 6. minucie. Uzbek sprytnie zmienił tor lotu piłki i zaskoczył golkipera gospodarzy.
Jeszcze przed przerwą wyrównał Ari, który trafił z kilku metrów. W 72. minucie Brazylijczyk zdobył drugą bramkę, tym razem strzałem z pięciu metrów.
FK Krasnodar nie utrzymał jednak prowadzenia do końca. W 81. minucie Sverrir Ingi Ingason wykorzystał podbramkowe zamieszanie.
W tabeli FK Krasnodar jest trzeci, ma na koncie 23 punty. O jeden punkt mniej ma czwarty FK Rostów.