Remis Łudogorca Razgrad. Grał Góralski, Świerczok na ławce

uefa.com
W 18. kolejce bułgarskiej ekstraklasy PFC Łudogorec Razgrad zremisował na wyjeździe z CSKA Sofia 1:1. W zespole goście wystąpił Jacek Góralski.
Na Stadionie Bułgarskiej Armii w Sofii spotkały się dwie najlepsze zespoły ligi. Faworytem byli przyjezdni, którzy prowadzenie objęli w 29. minucie po golu Keseru.
Gospodarze wyrównali w drugiej połowie. W 67. minucie na listę strzelców wpisał się Kirił Despodov. W ostatnich minutach CSKA grało w przewadze po tym jak drugą żółtą kartkę otrzymał Cicinho. Był jednym z siedmiu Brazylijczyków na boisku w obu drużynach.
W ekipie gości przez 77 minut występował Jacek Góralski, dla którego był to trzynasty mecz w bieżącym sezonie. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził natomiast Jakub Świerczok.
Remis bardziej cieszy zawodników Łudogorca, którzy pozostaną liderem i utrzymają sześć punktów przewagi nad CSKA Sofia.
Dla zespołu z Razgradu to już piętnasty z rzędu mecz bez porażki i dopiero drugi remis w tym czasie. Mistrzowie Bułgarii w tym sezonie przegrali tylko jedno spotkanie