Remis Manchesteru United z West Hamem. Mourinho wyrzucony na trybuny! [VIDEO]

Review News/Shutterstock
Manchester United tylko zremisował 1:1 z West Hamem United w niedzielnym spotkaniu 12. kolejki angielskiej Premier League.

Szkoleniowiec "Czerwonych Diabłów", Jose Mourinho szumnie zapowiadał, że jego podopieczni zrobią wszystko, by wygrać z "Młotami". Jednak na Old Trafford meczu bogatego w gole nie oglądaliśmy. Co najwyżej w sytuacje. Już w 2. minucie na prowadzenie wyszli goście za sprawą główki Diafry Sakho, którego obsłużył Payet. Punkt gospodarzom uratował Zlatan Ibrahimović, któremu futbolówkę na głowę dograł Paul Pogba.

W 28 minucie na trybuny został wyrzucony Jose Mourinho, któremu wyraźnie nie spodobała się decyzja arbitra, kiedy ukarał żółtą kartką Paula Pogbę za symulowanie, zamiast odgwizdać faul dla gospodarzy.

W 36. minucie zawodnicy United mogli wyjść na prowadzenie, lecz Darren Randolph obronił uderzenie Marcusa Rashforda. W 78. minucie z dystansu uderzał Pogba, ale golkiper londyńczyków zdołał wybić futbolówkę na rzut rożny.

W innym spotkaniu Southampton po golu Charlie Austina z 1. minuty, pokonał 1:0 faworyzowany Everton.