Remis Marsylii. Kolejny gol Thauvina

Hombrey, wikicommons
Zawodnicy Olympique Marsylia zremisowali na wyjeździe Angers SCO 1:1 (1:0) w niedzielnym meczu 35. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Jedynego gola na Stade Raymond Kopa strzelił Florian Thauvin. W 3. minucie spotkania sędzia Nicolas Rainville podyktował rzut karny dla przyjezdnych po faulu Abdoulaye Bamba. 25-letni pomocnik pewnym uderzeniem zamienił jedenastkę na bramkę.
Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania w 79. minucie. Wówczas Flavien Tait dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, dopadł do niej Ismael Traore i strzałem tuż przy prawym słupku pokonał Yohanna Pele.
Podopieczni Stephane'a Moulina zajmują obecnie 14. miejsce w tabeli Ligue 1, z kolei zespół Rudiego Garcii plasuje się na 4. pozycji.