Remis Monaco z Niceą, cały mecz Glika

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
W zaległym meczu 17. kolejki Ligue 1 AS Monaco zremisowało u siebie z OGC Nice 1:1. W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Kamil Glik.
Pierwszego gola na Stade Louis II strzelił Allan Saint-Maximin. 21- letni pomocnik wykorzystał błąd Jemersona i wykorzystał sytuację sam na sam. Goście utrzymali prowadzenie do przerwy, ale pod koniec pierwszej połowy musieli grać w dziesiątkę. Za faul boisko musiał opuścić Ihsan Sacko.
AS Monaco wykorzystało grę w przewadze, doprowadzając do wyrównania w 50. minucie. 17- letni Benoit Badiashile oddał skuteczny strzał głową.
W 77. minucie goście mieli znakomitą okazję do zdobycia decydującej bramki, jednak Saint-Maximin zmarnował rzut karny.
W zespole z Księstwa całe spotkanie rozegrał Kamil Glik. Dla reprezentanta Polski był to siedemnasty występ w tym sezonie.
W tabeli Ligue 1 OGC Nice zajmuje szóste miejsce, ma na koncie 30 punktów. AS Monaco jest dziewiętnaste z dorobkiem 15 punktów.