Remis na zakończenie kolejki. Jagiellonia i Radomiak zyskały po punkcie

Michal Kosc / Press Focus
Podział punktów na zamknięcie jedenastej kolejki Ekstraklasy. Jagiellonia zremisowała z Radomiakiem 1:1.
Mecz zaczął się od mocnych uderzeń. Najpierw Majchrowicz obronił mocny strzał Struskiego. Po chwili Dziekoński zatrzymał bombę Leandro.
Jagiellonia objęła prowadzenie w 25. minucie. Obrońcom gości urwał się Cernych i z kilku metrów wykończył dośrodkowanie w pole karne.
Radomiak odpowiedział już po kilku minutach. Po analizie powtórki sędzia Jarosław Przybył zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego dla gości. Do bramki trafił Angielski.
W drugiej połowie żadna z drużyn nie była w stanie strzelić decydującego gola. Bliżej byli gospodarze, którzy w końcówce stworzyli sobie dwie dogodne okazje. Majchrowicz zatrzymał jednak strzały Romanczuka i Imaza.
Jagiellonia z szesnastoma punktami jest siódma w tabeli. Radomiak ma trzy oczka mniej. Zajmuje trzynaste miejsce.
Marcin Karbowski18 Oct 2021 · 22:30