Podział punktów w Mediolanie, grali Zieliński i Milik

Oleksandr Osipov / shutterstock.com
Inter Mediolan zremisował przed własną publicznością z SSC Napoli 0:0 w ostatnim niedzielnym spotkaniu 28. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadio Giuseppe Meazza zawody z ławki rezerwowych gości z Kampanii rozpoczęli Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik.
Pomocnik reprezentacji Polski niespełna dwadzieścia minut przed końcem zastąpił Słowaka Marka Hamsika, natomiast napastnik "biało-czerwonych" trzy minuty przed końcem zmienił Belga Driesa Mertensa.
Bliżej wywalczenia trzech punktów byli gospodarze, ale po strzale Milana Skriniara rywali uratował słupek. W odpowiedzi groźnie na bramkę miejscowych uderzał Lorenzo Insigne.
"Błękitni" po czwartym remisie w sezonie spadli na drugie miejsce w tabeli. "Nerazzurri" natomiast po raz dziesiąty podzieli się punktami z rywalami i pozostali na piątej lokacie.