Remis Niemców z Serbią. Bramki Jovicia i Goretzki [WIDEO]

Shutterstock
Niemcy zremisowały u siebie z Serbią 1:1 w meczu towarzyskim, rozegranym w Wolfsburgu. Oba zespoły przygotowują się do rozpoczęcia eliminacji Euro 2020.
Pierwszego gola na Volkswagen Arena strzelił w 12. minucie Luka Jović, który trafił z bliska głową. 21-letni napastnik na co dzień jest zawodnikiem Eintrachtu Frankfurt i w tym sezonie w Bundeslidze jest w znakomitej formie. Zdobył w lidze piętnaście bramek.
W pierwszej reprezentacji to dla niego debiutancki gol. Wcześniej regularnie wpisywał się na listę strzelców w drużynach młodzieżowych.
Niemcy do remisu doprowadzili w 69. minucie, kiedy Leon Goretzka wykorzystał podanie od Marco Reusa i uderzył z linii pola karnego. Dla pomocnika Bayernu Monachium to siódmy gol 20. występie w narodowych barwach.
Niemcy eliminacje Euro 2020 rozpoczną 24 marca od wyjazdowego meczu z Holandią. Serbowie natomiast dzień później zmierzą się z Portugalią w Lizbonie.
Jakub Kreśliński20 Mar 2019 · 22:42