Remis PAOK-u z Ajaksem Amsterdam w el. Ligi Mistrzów. Karol Świderski na ławce rezerwowych

CosminIftode / shutterstock.com
PAOK Saloniki zremisował u siebie z Ajaksem Amsterdam 2:2 (2:1) w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Karol Świderski.
Goście z Amsterdamu prowadzili od 10. minuty po zagraniu z rzutu wolnego Hakima Ziyecha. Grecka drużyna wyrównała w 32. minucie po strzale z pola karnego Chuby Akpoma.
Siedem minut później PAOK wygrywał już 2:1 po bramce Leo Matosa, który trafił do siatki głową.
Ajaksowi remis zapewnił w 57. minucie Klaas-Jan Huntelaar. Doświadczony napastnik dość szczęśliwie wpakował futbolówkę do bramki gospodarzy.
W barwach greckiego zespołu całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Karol Świderski.
Rewanż zostanie rozegrany 13 sierpnia w Amsterdamie.
W innym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów APOEL Nikozja przegrał u siebie z Karabachem Agdam 1:2.