Remis Realu Sociedad w Katalonii

imagestockdesign/Shutterstock
Girona FC zremisowała u siebie z Realem Sociedad San Sebastian 1:1 (0:1) w meczu otwierającym zmagania dwunastej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadi Municipal de Montilivi prowadzenie przyjezdnym z Kraju Basków zapewnił już po siedmiu minutach gry Willian Jose. Brazylijczyk otrzymał piłkę w polu karnym gospodarzy i po minięciu obrońcy skierował ją do siatki nad interweniującym bramkarzem.
Wyrównał z bliska głową dziewiętnaście minut po zmianie stron Urugwajczyk Christian Stuani. Beniaminek z Kastylii po czwartym podziale punktów w tym sezonie umocnił się nieznacznie na dziesiątym miejscu w tabeli.
Dwukrotni mistrzowie Hiszpanii natomiast po trzecim remisie w bieżących rozgrywkach znajdują się na siódmej lokacie w klasyfikacji.